- Heren T-shirts
- Ciele Athletics
- Ciele Athletics M Hls Longsleeve Rainyday




T-shirt Ciele Athletics M Hls Longsleeve
Rainyday
soortgelijke producten
materialen
72% Wol: heeft uitstekende thermische isolatie-eigenschappen en kan vele malen meer vocht verdampen dan conventioneel katoen.
28% Zijde
Niet in de droger
Machinewas 30º
Nebělit
Geen stomerij
Nežehlit
details
Ciele Athletics is een merk uit Montreal dat in 2014 is ontstaan uit een simpel idee. Hardloopaccessoires kunnen functioneel en stijlvol tegelijk zijn. Twee vrienden die van hardlopen hielden maar een hekel hadden aan saaie sportmutsen besloten iets anders te proberen. En het werkte. Vandaag de dag is Ciele bekend bij hardlopers over de hele wereld en is hun iconische GOC-hoed een nieuwe klassieker geworden onder urban en trailrunners.
Lichtheid, ademend vermogen en kleur zijn de typische kenmerken van het merk. Ciele kan gewoon niet over het hoofd worden gezien. Hun petten zijn gemaakt van gerecycled materiaal, hebben UPF +40 UV-bescherming, reflecterende elementen en het belangrijkste is dat ze probleemloos in de wasmachine kunnen. Maar je vindt er ook technische shirts, hardloopshorts en andere spullen die stijl en prestaties combineren zoals weinig andere op de markt.
Het merk heeft al snel een plek veroverd bij zowel liefhebbers als topatleten. Tot de ambassadeurs behoren namen als Corey Bellemore (wereldrecordhouder op de biermijl) en trailrunners als Rickey Gates. Ciele werkt ook vaak samen met andere merken en artiesten. Zoals P.A.M., Salomon of New Balance. En ze brengen altijd limited editions uit die gewoon stoffig worden.
Ciele is er voor iedereen die tijdens het sporten niet wil verdwalen in het grijs. Of je nu een 10 loopt in de bergen of na je werk een 5 in het park, met Ciele zie je er goed uit, voel je je beter en weet je dat je op de golf van kwaliteit en duurzaamheid loopt. Door dit merk ga je nog meer van hardlopen houden.
| vervoerder | prijs | leverdagen |
|---|---|---|
| DPD | van 5 € | Van Woensdag 19.11.2025 |
| FedEx | van 6 € | Van Woensdag 19.11.2025 |
| GLS Europe | van 5 € | Van Donderdag 20.11.2025 |
| DPD Pickup | van 4 € | Van Woensdag 19.11.2025 |
Verwante categorieën
- Heren T-shirts
- Kleding
- Herenkleding
- T-shirts
- Nieuws
- Cadeaus voor hem
- Donker
- Cadeaus boven de € 100
- Cadeaus voor hem
- Herenmode - Nieuwste
- Herenkleding - Nieuwste
- T-shirts en tanktops voor heren
- Cadeaus voor hem
- Sportkleding
- Sportkleding voor heren
- Hardloopkleding voor heren
- Fitnesskleding voor heren
- ALL
- Sport T-shirts
- Sport
- T-shirts voor heren
- Sport - Mannen




