- Schoenverzorging
- CREP Protect
- CREP Suede & Nubuck Pack


Maat : universele
Verkrijgbaar in onze winkels
soortgelijke producten
Premium Crep Protect Suede & Nubuck Pack
Zorg voor materialen zoals suede en nubuck vereist een specifieke aanpak, omdat deze oppervlakken extreem kwetsbaar zijn voor schade door water of chemicaliën. De Crep Protect Suede & Nubuck Pack is ontworpen als een veilige en effectieve oplossing voor droge reiniging, die geen water vereist. Deze compacte set is een must-have voor iedereen die zijn premium Sneakers of schoenen in perfecte staat wil houden zonder het risico van verandering in textuur of kleur van het materiaal.
Belangrijkste kenmerken en onderdelen van de set:
-
Speciale reinigingsgum (Eraser): Deze gum is gemaakt van unieke schurende ingrediënten die vriendelijk zijn voor de fijne vezels van suede en nubuck.
Het werkt op basis van het "uitdroppen" van vuil direct uit de textuur van het materiaal. Ideaal voor het snel verwijderen van vlekken, schuursporen of opgedroogde modder onderweg. -
Borstel met premium haren: De set bevat een stevige borstel met hoogwaardige haren, die dient om het materiaal na het reinigen "op te borstelen". Door de borstel te gebruiken, herstel je de oorspronkelijke textuur en fluffiness van het suede, dat vaak platgedrukt raakt door normaal gebruik.
-
Droge reinigingsmethode: Het grootste voordeel van deze set is dat het volledig zonder water werkt. Dit elimineert het risico van vlekken die water vaak op suede achterlaat, en er is ook geen kans op verharding van de huid na het drogen.
-
Compacte verpakking in een metalen doos: De hele set is opgeborgen in een duurzame en stijlvolle metalen case, die gemakkelijk in een rugzak of tas past. Zo heb je altijd een eerste hulp voor je schoenen bij de hand.
-
Universeel gebruik: Hoewel de set primair bedoeld is voor schoeisel, is het ook even effectief voor andere accessoires van deze materialen, zoals handtassen, portemonnees of jassen.
materialen
Metaal
Kunststof
details
" Het milieuvriendelijke label wordt gebruikt voor producten die zijn gemaakt met behulp van milieuvriendelijkere processen waarbij minder water, energie en chemicaliën worden gebruikt. Producten met internationale certificeringen zoals bluesign®, de 100 standaard door OEKO-TEX® en MADE IN GREEN door OEKO-TEX® vallen onder dit label."
Ben je geïnteresseerd in hoe we duurzaamheid bij Footshop beoordelen en wat we daarvoor doen? Kijk op onze duurzaamheidspagina.
De revolutie in schoenverzorging is eindelijk gekomen. De uitzonderlijke Engelse Crep Protect-producten beschermen elke schoen tegen vocht en vuil en verzorgen ze perfect. Wij garanderen de originaliteit van het product en een snelle levering, rechtstreeks naar jou!
toon alle CREP Protect producten
| vervoerder | prijs | leverdagen |
|---|---|---|
| FedEx | van 6 € | Van Maandag 20.4.2026 |
| DPD Pickup | van 4 € | Van Maandag 20.4.2026 |
| DPD | van 5 € | Van Maandag 20.4.2026 |
| GLS Europe | van 5 € | Van Dinsdag 21.4.2026 |
Wat als mijn schoenen niet passen?
Als je de verkeerde maat hebt ontvangen, kun je deze eenvoudig retourneren. Ga naar onze pagina Retourneren voor hulp. meer info
Hoe retourneer ik goederen?
Lees eerst ons retourbeleid, waarin je alle rechten en plichten van zowel koper als verkoper kunt vinden. meer info




