- Heren accessoires
- Jordan
- Jordan Jam The Collectors Shoe Box Black





Maat : universele
soortgelijke producten
De Jordan The Collectors Shoe Box is de ultieme flex voor sneakerheads die hun kicks fris en fly willen houden. Gemaakt van duurzame CORDURA® ripstop stof, lacht deze tas in het gezicht van schuren, scheuren en krassen. Bovendien zorgt de waterafstotende afwerking ervoor dat je geliefde Jordans droog blijven, ongeacht wat Moeder Natuur ook op je pad gooit.
Binnenin vind je een geïsoleerde binnenkant die je sneakers omarmt en ze in perfecte staat houdt tijdens het transport. Of je nu naar een wedstrijd gaat of gewoon je collectie wilt showen, deze tas heeft je rug. De verstelbare, afneembare schouderband biedt veelzijdige draagopties, zodat je het op jouw manier kunt rocken.
Met zijn strakke zwarte ontwerp en iconische Jumpman-logo is de Jordan The Collectors Shoe Box niet zomaar een tas—het is een statement. Bescherm je kicks in stijl en laat de wereld weten dat je serieus bent over je sneaker game.
materialen
Cordura®: Het is een stof gemaakt van polyamidevezels, die extreem sterk en duurzaam zijn. Het wordt niet voor niets een onverwoestbare stof genoemd.
100% Polyester: Een synthetische vezel gemaakt van polyethyleentereftalaat (PET) die bekend staat om zijn duurzaamheid, lage bevochtigbaarheid en snelle droging. Door deze eigenschappen wordt het vaak gebruikt als additief in textiel, waardoor de prestatie-eigenschappen zoals vormvastheid en kreukbestendigheid verbeteren.
100% Polyuretan
Niet in de droger
Handwas
Nebělit
Geen stomerij
Nežehlit
details
In de geschiedenis van sneakers is er misschien wel geen succesvollere samenwerking tussen een sneakermerk en een atleet dan in het geval van Michael Jordan en Nike. Uit de vereniging van deze twee concepten ontstond een legende in de vorm van Air Jordan in 1984. Deze sneakers werden in eerste instantie uitsluitend gedragen door de legendarische drieëndertigjarige, maar binnen een paar maanden na hun introductie waren de Jordans ook in handen van het grote publiek.
De legende in de vorm van de Air Jordan 1
De Air Jordan 1, die Michael meer dan dertig jaar geleden voor het eerst aantrok, is nu een van de populairste silhouetten onder sneakerheads. Maar het begin was niet bepaald gemakkelijk. In 1985 werd het de beroemdste basketbalspeler uit de geschiedenis verboden om Jordan 1 schoenen te dragen omdat ze volgens de NBA niet voldeden aan de voorgeschreven kledingvoorschriften voor wedstrijden. Tot overmaat van ramp zou hij een boete van $5.000 moeten betalen voor elke wedstrijd waarin hij ze droeg.
Dit zou natuurlijk niet het doorgewinterde Nike zijn, dat een gepast respect had voor zijn werkpaard. In plaats van het terugroepen van deze Jordan sneaker te riskeren, werd besloten dat het bedrijf liever een dergelijke boete aan Michael zou innen, zodat hij de J's kon dragen zoals ze waren. Het toppunt van gezonde brutaliteit was een advertentie voor alleen de Air Jordan 1 schoen met de naam "banned" . Daarin stond onder andere de legendarische zin: "De NBA heeft ze (Air Jordan 1) uit het spelgegooid . Helaas kan de NBA niet voorkomen dat JIJ ze draagt".
Nieuw tijdperk, nieuwe Jordans
De tijd verstreek en met de jaren kwamen er ook meer Jordan schoenen. Na de legendarische 1's kwamen de 2's, toen de 3's en in 2000 was het aantal nieuwe silhouetten gestegen tot 15. Vandaag de dag zijn er nog veel meer. Vandaag de dag zijn dat er nog veel meer en er komen nog steeds nieuwe modellen bij. Maar ook al zijn dit verre van waardeloze stukken, de glorie van hun eerste retro modellen wordt nauwelijks geëvenaard door de nieuwe Jordan schoenen aka Jordans .
Nike Jordan schoenen zijn al aan hun vierde decennium van hun bestaan begonnen. In tegenstelling tot veel andere merken, zijn Jordan sneakers nooit afgeweken van hun vooraf gemarkeerde pad, namelijk het produceren van basketbalsneakers voor topatleten. Maar van de basketbalvelden op straat en de sportscholen zijn de Air Jordan schoenen nu ook in de straten van de stad tevinden . De populariteit onder mode- en sneakerfans is onder andere ook te danken aan hun populariteit onder 's werelds muzieksterren, die niet aarzelen om Jordan sneakers te dragen naar concerten, mode-evenementen en de meest prestigieuze muziekprijzen.
Hoe zit het met jou? Vind je het logo van de legendarische Jumpmanmooi ? Aarzel dan niet om ons ruime assortiment te verkennen, waar je alle soorten Air Jordan schoenen in een grote verscheidenheid aan kleuren vindt!
vervoerder | prijs | leverdagen |
---|---|---|
DPD | van 5 € | Van Maandag 20.10.2025 |
FedEx | van 6 € | Van Maandag 20.10.2025 |
GLS Europe | van 5 € | Van Maandag 20.10.2025 |
DPD Pickup | van 4 € | Van Maandag 20.10.2025 |
Verwante categorieën
- Accessoires
- Andere accessoires
- Uitverkoop
- Tassen en rugzakken
- Heren accessoires
- Accessoires voor vrouwen
- Zakjes en buidels
- Cadeaus voor hem
- Cadeaus voor haar
- Donker
- Cadeaus onder de € 100
- Cadeaus voor hem
- Rugzakken en tassen van meer dan 55 €
- Αξεσουάρ - heren
- Premium - heren accessoires
- Rugzakken en tassen voor heren
- Andere - heren accessoires
- Jordan - heren accessoires
- Premium - heren
- Herenmode - Korting
- Herenaccessoires - Korting
- Cadeaus voor haar
- Accessoires - dames
- Premium - dames
- Damesmode - Korting
- Premium
- Rugzakken en tassen voor dames
- Andere
- Jordan
- Damesaccessoires - Sale
- Cadeaus voor hem
- Cadeaus voor haar
- ALL
- BACK TO SCHOOL
- French Days
- Stylowa Jesien
- CAMPAIGN