- Coachjassen
- Horsefeathers
- Horsefeathers Seeker Jacket Taupe
Windjack Horsefeathers Seeker Jacket
Taupe
€ 132,95belasting incl.
4 Color Options
soortgelijke producten

materialen
TechnologieUltraTech®
Samenstelling100% Polyester100% PolyesterKern synthetisch materiaal dat gewaardeerd wordt om zijn extreme duurzaamheid, lichtgewicht en gemakkelijke onderhoud. Het is onmisbaar in de mode dankzij zijn vermogen om zijn vorm te behouden – producten kreuken praktisch niet, drogen snel en zijn bestand tegen UV-straling en biologische aantasting. Polyestervezels zijn zeer sterk, wat zorgt voor een lange levensduur van de producten, zelfs bij frequent dragen en wassen. Dankzij de veelzijdigheid wordt het gebruikt in een breed scala aan producten, van functionele kleding tot duurzame accessoires en stevige onderdelen van schoenen.
Waterkolom10000 mm
MateriaalWaterafstotend materiaal
Voering100% Nylon
OnderhoudsinstructieNiet in de droger / Machinewas 30º / Nebělit / Geen stomerij / Nežehlit
Model
De model is zo groot187 cm
De model heeft maatM
De lengte van het model is170 cm
De maat van het model isXS
details
KleurBeige
SeizoenWinter / Herfst
Snit (maat)Loose / Los
MouwlengteLange mouw
CapuchonKap met trekkoord
ZakkenZijzakken met rits
SluitingRits
Verlaagde zoomTrekkoord
ManchetKlittenband
DetailsMouwprint / Print aan de voorkant / Print op de capuchon / Potisk s logem
Rugzak handvatJa
MerkHorsefeathers
referentieTM035I
Net als Footshop is Horsefeathers oorspronkelijk opgericht als een schoolproject. De wortels van het merk, dat begin jaren negentig ontstond, zijn sterk verbonden met snowboarden. Horsefeathers heeft zijn oorspronkelijke filosofie niet losgelaten en ondersteunt tegenwoordig zelfs wereldberoemde rijders als Eiki Helgason en Tyler Chorlton. Wapen jezelf voor het board of een andere activiteit met Horsefeathers kleding.
toon alle Horsefeathers producten
Producent
Naam: STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o.
Adres: Slovanská alej 24, Plzen 326 00
Neem contact op met: [email protected]
| vervoerder | prijs | leverdagen |
|---|---|---|
| DPD Pickup | van 4 € | Van Maandag 8.6.2026 |
| DPD | van 5 € | Van Maandag 8.6.2026 |
| GLS Europe | van 5 € | Van Dinsdag 9.6.2026 |
| FedEx | van 12.9 € | Morgen 5.6.2026 |
Wat als mijn schoenen niet passen?
Als je de verkeerde maat hebt ontvangen, kun je deze eenvoudig retourneren. Ga naar onze pagina Retourneren voor hulp. meer info
Hoe retourneer ik goederen?
Lees eerst ons retourbeleid, waarin je alle rechten en plichten van zowel koper als verkoper kunt vinden. meer info



