- Herenjassen
- Ellesse
- Ellesse Mazzini Padded Jacket Navy




Jas Ellesse Mazzini Padded Jacket
Navy
Dit product is niet langer verkrijgbaar.
Het spijt ons dat dit product is uitverkocht, maar er zijn nog andere 6745 modellen sneakers op voorraad.
soortgelijke producten
materialen
100% Polyamide
100% Polyester
100% Polyamide
Niet in de droger
Machinewas 30º
Was met dezelfde kleur wasgoed
Nebělit
Geen stomerij
Nežehlit
Binnenstebuiten wassen
details
Het Italiaanse merk Ellesse is een geweldige keuze voor liefhebbers van sportmode. Sinds de oprichting in 1959 doorbreekt het de grenzen tussen functionele sportkleding en klassieke mode. De oprichter, Leonardo Servadio, wilde sportprestaties combineren met stijl en goede smaak. En deze principes zijn terug te vinden in zijn werk en kleding. Vandaag de dag zijn het merk en het op een tennisbal geïnspireerde logo een symbool van sportieve elegantie.
Smaakvolle Italiaanse mode wordt geprefereerd door veel sportsterren. Hiertoe behoren tennislegendes Boris Becker, Anna Kournikova en Elina Svitolina, maar ook bokskoning en meervoudig kampioen Muhammad Ali. Ellesse heeft zelfs het legendarische F1-team van Ferrari en wereldkampioen Alain Prost gesponsord .
Vandaag de dag vertegenwoordigt Ellesse niet alleen een sport, maar ook een levensstijl. Met retro-ontwerpen gecombineerd met moderne snits zijn de collecties een hit geworden in de streetwear-scene. In samenwerking met artiesten en influencers creëert het merk mode die zowel liefhebbers van klassiek design als nieuwe generaties modefanaten aanspreekt.
Als je op zoek bent naar comfortabele kleding die sportiviteit combineert met een comfortabele urban stijl, dan is Ellesse echt iets voor jou. Je zult je helemaal op je gemak voelen op weg naar het veld, de stad of een feestje.
| vervoerder | prijs | leverdagen |
|---|---|---|
| DPD | van 5 € | Van Donderdag 29.1.2026 |
| FedEx | van 6 € | Van Donderdag 29.1.2026 |
| GLS Europe | van 5 € | Van Vrijdag 30.1.2026 |
| DPD Pickup | van 4 € | Van Donderdag 29.1.2026 |




