- Jassen
- Carhartt WIP
- Carhartt WIP Ashby Parka Cypress/ Wax





Dit product is niet langer verkrijgbaar.
Het spijt ons dat dit product is uitverkocht, maar er zijn nog andere 5782 modellen sneakers op voorraad.
soortgelijke producten
materialen
100% Nylon: Dit synthetische polymeer werd de eerste commercieel succesvolle synthetische vezel die rechtstreeks uit steenkool, water en lucht werd gemaakt. Nylon wordt gekenmerkt door zijn hoge sterkte, slijtvastheid en snelle droging.
100% Nylon
100% Polyester
Machinewas 30º
details
Carhartt Work In Progress (WIP) werd in 1994 opgericht door Edwin Faehe en ontwikkelt op maat gemaakte collecties gebaseerd op originele Carhartt werkkleding. Het merk combineert authentieke aanpassingen van ruige Amerikaanse archetypes en werkt samen met de subculturen eromheen. Aan de andere kant slaagde Carhartt WIP er ook in om nieuwe contexten te betreden en zijn eigen klassiekers te brengen. Vanaf eind jaren 80 namen tegenculturen over de hele wereld de ruige geest van Carhartt originals workwear over en creëerden hun eigen stijl. Met een groeiend netwerk en een sterke basis opende Carhartt WIP in 1997 zijn eerste winkel in Londen en begon het zich te mengen in culturele sferen buiten de eigen branche. Als gevolg daarvan richtte het merk zijn eigen skateteam en muziekafdeling op, terwijl het een aantal artiesten ondersteunde en verschillende publicaties publiceerde.
Sinds 2010 heeft Carhartt WIP samengewerkt met een aantal gelijkgestemde merken, waaronder A.P.C., Converse, Fragment Design, Junya Watanabe, Nike en Vetements, en met muziekiconen als Fela Kuti, Underground Resistance en Vestax.
vervoerder | prijs | leverdagen |
---|---|---|
DPD | van 5 € | Van Donderdag 24.7.2025 |
FedEx | van 6 € | Van Donderdag 24.7.2025 |
GLS Europe | van 5 € | Van Donderdag 24.7.2025 |
DPD Pickup | van 4 € | Van Donderdag 24.7.2025 |