soortgelijke producten
Ciele Athletics ICNShort 3'' Brief
De straten zijn nog leeg, de klok tikt en jij rent je eerste kilometers in de zwarte shorts Ciele Athletics ICNShort 3'' Brief, oftewel heren hardloopshorts, die je bijna niet voelt tijdens het bewegen. De korte lengte van 3 inch geeft je volledige vrijheid in je stap, of je nu in een tempo gaat of intervallen doet. Zodra je hardloop op gang komt, ben je blij dat er niets flappert of schaaft.
Het model ICNShort is gemaakt van gerecycled nylon met een mix van grafeen en elastaan, waardoor het zeer rekbaar is en nauwsluitend valt in een slim fit. De binnenste slipvoering van nylon houdt je op zijn plaats en dankzij deze heb je geen extra laag nodig. De taille kun je verstellen met een trekkoord, de elastische onderrand houdt de shorts op hun plek en in het binnenzakje kun je een sleutel of gel verstoppen. Reflecterende elementen maken je zichtbaarder wanneer je in het schemerdonker loopt. Je zult de shorts ook waarderen in de sportschool. Ciele Athletics is een Canadees merk uit Montreal, beroemd om zijn lichte hardlooppetten en opvallende grafische stijl.

materialen
Model
details
Ciele Athletics is een merk uit Montreal dat in 2014 is ontstaan uit een simpel idee. Hardloopaccessoires kunnen functioneel en stijlvol tegelijk zijn. Twee vrienden die van hardlopen hielden maar een hekel hadden aan saaie sportmutsen besloten iets anders te proberen. En het werkte. Vandaag de dag is Ciele bekend bij hardlopers over de hele wereld en is hun iconische GOC-hoed een nieuwe klassieker geworden onder urban en trailrunners.
Lichtheid, ademend vermogen en kleur zijn de typische kenmerken van het merk. Ciele kan gewoon niet over het hoofd worden gezien. Hun petten zijn gemaakt van gerecycled materiaal, hebben UPF +40 UV-bescherming, reflecterende elementen en het belangrijkste is dat ze probleemloos in de wasmachine kunnen. Maar je vindt er ook technische shirts, hardloopshorts en andere spullen die stijl en prestaties combineren zoals weinig andere op de markt.
Het merk heeft al snel een plek veroverd bij zowel liefhebbers als topatleten. Tot de ambassadeurs behoren namen als Corey Bellemore (wereldrecordhouder op de biermijl) en trailrunners als Rickey Gates. Ciele werkt ook vaak samen met andere merken en artiesten. Zoals P.A.M., Salomon of New Balance. En ze brengen altijd limited editions uit die gewoon stoffig worden.
Ciele is er voor iedereen die tijdens het sporten niet wil verdwalen in het grijs. Of je nu een 10 loopt in de bergen of na je werk een 5 in het park, met Ciele zie je er goed uit, voel je je beter en weet je dat je op de golf van kwaliteit en duurzaamheid loopt. Door dit merk ga je nog meer van hardlopen houden.
toon alle Ciele Athletics producten
| vervoerder | prijs | leverdagen |
|---|---|---|
| DPD Pickup | Vanaf € 4,00 | Vanaf Maandag 26.10.2026 |
| DPD | Vanaf € 5,00 | Vanaf Maandag 26.10.2026 |
| GLS Europe | Vanaf € 5,00 | Vanaf Dinsdag 27.10.2026 |
| FedEx | Vanaf € 21,49 | Morgen 23.10.2026 |
Wat als mijn schoenen niet passen?
Als je de verkeerde maat hebt ontvangen, kun je deze eenvoudig retourneren. Ga naar onze pagina Retourneren voor hulp. meer info
Hoe retourneer ik goederen?
Lees eerst ons retourbeleid, waarin je alle rechten en plichten van zowel koper als verkoper kunt vinden. meer info
Andere producten Ciele Athletics
Verwante categorieën
- Footshop
- Kleding
- Herenkleding
- Uitverkoop
- Korte broeken
- Cadeaus voor hem
- Donker
- Cadeaus boven de € 100
- Mannen
- Herenmode - Korting
- Herenkleding - Korting
- Cadeaus voor hem
- Sustainability
- Sportkleding
- Shorts voor heren
- Sportkleding voor heren
- Hardloopkleding voor heren
- Fitnesskleding voor heren
- ALL
- Sportieve shorts
- Sport
- Heren sportbroeken
- Sport - Mannen
- Summer Sortiment Selection
- French Days
- Sport selection
- Run and Cycling selection
- INDEPENDENCE DAY
- STYLOWE ZAKUPY

