- Parka's
- Helly Hansen
- Helly Hansen Active Winter Parka Midnight






Dit product is niet langer verkrijgbaar.
Het spijt ons dat dit product is uitverkocht, maar er zijn nog andere 7147 modellen sneakers op voorraad.
soortgelijke producten
materialen
100% Polyamide: Synthetische vezels die uitblinken in uitzonderlijke mechanische weerstand, treksterkte en elasticiteit. In vergelijking met polyester is polyamide veel beter bestand tegen slijtage, wat het een ideaal materiaal maakt voor de zwaar belaste delen van outdoor kleding, rugzakken en sportaccessoires. De structuur is zeer fijn en glad aanvoelend, met de eigenschap om zeer snel te drogen. Polyamide wordt vaak gebruikt voor de productie van lichte windjacks, zwemkleding en compressiekleding, omdat het uitstekend zijn vorm behoudt en bestand is tegen biologische invloeden (schimmels en bacteriën). In moderne duurzame mode komen we steeds vaker de gerecycleerde vorm tegen, die nieuw leven geeft aan oude visnetten en industriële kunststoffen.
100% Polyester
Machinewas 30º
Gebruik geen wasverzachter
Was met dezelfde kleur wasgoed
Nežehlit přes grafiku
Nebělit
Geen stomerij
Strijken op het laagste niveau
Drogen in de droogtrommel op een matige stand
details
" Het milieuvriendelijke label wordt gebruikt voor producten die zijn gemaakt met behulp van milieuvriendelijkere processen waarbij minder water, energie en chemicaliën worden gebruikt. Producten met internationale certificeringen zoals bluesign®, de 100 standaard door OEKO-TEX® en MADE IN GREEN door OEKO-TEX® vallen onder dit label."
Gerecycled: producten met dit label zijn grotendeels gemaakt van gerecycled materiaal, meestal gemaakt van oud afval, zoals plastic flessen en kleding. Deze producten hebben een kleinere ecologische voetafdruk doordat er meer afvalstoffen worden verwerkt dan nieuwe materialen.
Ben je geïnteresseerd in hoe we duurzaamheid bij Footshop beoordelen en wat we daarvoor doen? Kijk op onze duurzaamheidspagina.
Het was 1877 toen zeiler Helly Juell Hansen besloot dat hij niet meer hulpeloos nat wilde worden op zijn dek. Maar als hij zich niet wilde neerleggen bij het sombere Scandinavische weer, moest hij met iets echts komen. En dat gebeurde! Helly en zijn vrouw begonnen een bedrijf in waterdichte bovenkleding dat je warm houdt, zelfs als het weer niet meewerkt. Tegenwoordig zie je het logo van het merk niet alleen op professionele atleten, maar ook op iedereen die zich gewoon comfortabel wil voelen, en niet alleen in de buitenlucht. De producten van het merk combineren het outdoorerfgoed perfect met een design dat op maat gemaakt is voor de stad.
toon alle Helly Hansen producten
| vervoerder | prijs | leverdagen |
|---|---|---|
| DPD Pickup | van 4 € | Van Dinsdag 28.4.2026 |
| DPD | van 5 € | Van Dinsdag 28.4.2026 |
| GLS Europe | van 5 € | Van Woensdag 29.4.2026 |
Wat als mijn schoenen niet passen?
Als je de verkeerde maat hebt ontvangen, kun je deze eenvoudig retourneren. Ga naar onze pagina Retourneren voor hulp. meer info
Hoe retourneer ik goederen?
Lees eerst ons retourbeleid, waarin je alle rechten en plichten van zowel koper als verkoper kunt vinden. meer info




